RSS Feed

Vypovedal brat zabitého Dokyho (†33): Bili ho a kopali do hlavy!

0

August 22, 2013 by admin

V mediálne sledovanej kauze zabitie majstra sveta v kickboxe Ladislava „Dokyho“ Tótha († 33) vypovedal už aj brat obete Štefan (37).

Vypovedal brat zabitého Dokyho (†33): Bili ho a kopali do hlavy!

“Dúfam, že vinníkov spravodlivo potrestajú,” povedal na mieste, kde Dockyho našli, jeho brat Štefan Tóth (36).
Autor: laz

Okázalý náhrobok pre majstra sveta v kickboxe: Dokyho († 33) stráži anjel s tvárou smrtky!Majster sveta v kickboxe už má svojho anjela! Na smrť dobitému športovcovi ju na počesť nedožitých 35. narodenín dal postaviť jeho brat Štefan (37).

Napriek zlému psychickému stavu sa dokázal obžalovaným pozrieť do očí. Výpovede svedkov naznačili, kto vlani zapríčinil smrť športovca. Hlavný bitkár by však vinu rád zvalil na niekoho iného. „Môjho brata bilo viac ľudí. Kopali ho a bili po hlave. Najiniciatívnejší bol najstarší z obžalovaných, ale prečo sa vôbec zomlela bitka, to netuším. Môj brat totiž nič zlé neurobil, museli ho provokovať,“ povedal stále zdrvený starší brat Štefan.

Ladislav Tóth „Doky“ bol majstrom sveta v kickboxe. Proti presile mu to nepomohlo.

Ladislav Tóth „Doky“ bol majstrom sveta v kickboxe. Proti presile mu to nepomohlo.Autor: laz Dokyho hľadal po zábave aj v nedeľu. Jeho na smrť dobité telo však našli až na veľkonočný pondelok v jarku pri hlavnej ceste. „Ukáž, aký si kickboxer! Ja som ťa rozkopal, lebo ty môžeš byť frajer len v telocvični, ale nie v Zádieli,“kričal na Ladislava Tótha obžalovaný Ján Č. (31), ktorý mal na diskotéke fungovať ako vyhadzovač. Jeho slová pred súdom reprodukoval organizátor diskotéky v Zádieli Gabriel Drozda.Vyhadzovač Ján Č. (31), hlavný aktér vražednej bitky. Hrozí mu trest až desať rokov.

Vyhadzovač Ján Č. (31), hlavný aktér vražednej bitky. Hrozí mu trest až desať rokov.Autor: laz Obžalovaný Ján Č. spolu s Elemírom B. (24) a Patrikom F. (29) aj podľa výpovede ďalšej svedkyne surovo zmlátil nielen kickboxera, ale aj jeho brata. Obžalovaný Ján Č. však včera na súde priamo zaútočil na svedka Drozdu, že už v čase pátrania po Dokym o ňom hovoril ako o mŕtvom, hoci jeho telo našli až na druhý deň. „To je krivá výpoveď obžalovaného,“reagoval organizátor diskotéky. Aj naňho doľahlo trápenie zo smrti Dokyho a na veľa okolností si už po roku a pol od tragédie nepamätal. Obžalovaným hrozí trest až 10 rokov a súd odročili na koniec septembra.Obžalovaný Patrik F. (29).

Obžalovaný Patrik F. (29).Autor: laz 


0 comments »

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>