RSS Feed

Ostane ženích Černák na ocot? Matka modelky Moniky svadbu dcéry nepotvrdila

0

Júl 26, 2013 by admin

Modelka Monika Křivová sa na sociálnej sieti chváli, že dostala darček k 25. narodeninám od „MČ“, a že jej ho kúpi, keď vyjde z basy.

Mikuláš Černák kúpi Monike darček k narodeninám až keď ho pustia z basy.

Budúca právnička sa do bossa podsvetia Černáka mala zamilovať. V médiách ho vykresľuje ako láskavého a starostlivého muža. Jej mama Estera to však vidí inak. Zatiaľ čo mladá Bínčanka Monika Křivová ospevuje v médiách na doživotie odsúdeného bossa Mikuláša Černáka ako šarmantného a starostlivého chlapa, jej mama sa k svojmu potenciálnemu zaťovi vyjadruje veľmi stroho.

Estera, ktorá pracuje na pošte v obci Bíňa pri Nových Zámkoch, tvrdí, že nie je všetko pravda, čo sa popísalo o svadbe jej dcéry s mafiánom Černákom. No viac o romániku či návštevách jej dcéry vo väznici nechcela prezradiť. „Nebudeme sa k tomu vôbec vyjadrovať,“ povedala.

Moderátorka a modelka Monika Křivová.

Otvoriť fotogalériu.

Moderátorka a modelka Monika Křivová.Autor: anc Moderátorka nočných televíznych audiotextových súťaží mala Černákovi napísať pred rokmi list, na ktorý jej mafián odpísal. Na sociálnej sieti Facebook prezradila aj to, že k 25. narodeninám dostala od neho drahé BMW.Vraj jej ho kúpi, keď vyjde z basy. Nezostala len pri aute a prezradila, že sa s Černákom stretáva aj v base, kde mal boss iniciatívne hovoriť už aj o svadbe.

 


0 comments »

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>